درباره ما

درباره تیم ناپ ناپ

تیم ناپ ناپ ارائه دهنده محصولات ناپ کامرس برای فارسی زبانان می‌باشد. این محصولات شامل: پلاگین‌های اورجینال و سفارشی، قالب‌های اورجینال، اپلیکیشن موبایل ناپ کامرس، بسته فارسی ساز ناپ کامرس و…

امروزه بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی از CMS ناپ‌کامرس برای ارائه محصولات یا خدمات خود استفاده می‌کنند. شما با داشتن یک سایت ناپ‌کامرسی یک فروشگاه کامل و بی‌نقص در بستر اینترنت برای مشتریان خود خواهید داشت.

همچنین برای معرفی شرکت‌ها و سازمان‌ها این CMS مناسب می‌باشد و از نظر امن بودن این CMS یکی از مواردی است که بصورت رایگان و کاملا open sorce ارائه می‌شود. شما تنها با داشتن یک دامین و هاست ویندوزی یا لینوکسی قادر به نصب این CMS می‌باشید.

در مورد پلاگین‌ها و افزونه‌های ناپ‌کامرس بدلیل فرایند پیچیده‌تری که در مورد ساخت آن‌ها انجام می‌گیرد، افزونه این CMS قدرتمند کمی گران‌تر از سایر CMS‌های رایگان است ولی با این وجود ناپ‌کامرس طرفداران بسیاری دارد.

بسیاری از از فروشگاه‌های تازه تاسیس اینترنتی از وردپرس برای ارائه محصولات خود استفاده می‌کنند و این درحالی است که وردپرس اصلا برای ارائه محصول ساخته نشده و هیچ قابلیتی در این مورد ندارد. استفاده از فروشگاه ساز ووکامرس قابلیت افزودن محصول برای وردپرس را فراهم می‌کند ولی قطعا شما با گذشت چند سال متوجه انتخاب اشتباه خود در CMS خواهید شد.

اساسا وردپرس تنها برای ایجاد مقاله و محتوا مناسب است. استفاده از آن و انتقال آن به CMS‌های دیگر در آینده هزینه‌های زیادی در بر خواهد داشت. بعلاوه به احتمال زیاد انتقال سایت شما از وردپرس به CMS‌های دیگر همچون ناپ‌کامرس مطابق میل شما پیش نمی‌رود و مشکلات فراوانی در این حوزه خواهید داشت. 

تیم ناپ‌ناپ سالهاست به مشتریان خود پلن‌های بسیاری در حوزه فروشگاه‌های اینترنتی و عرضه محصولات، ارائه می‌کند. در اوایل کار ما  هم بر روی CMS‌هایی مانند وردپرس فعالیت می‌کردیم. ولی با وجود محدودیت‌های وردپرس در زمینه‌های مختلف تیم برنامه‌نویسی NopNop به سراغ یک CMS حرفه‌ای‌تر رفت.

اگر شما میخواهید یک مقاله تولید کنید شاید وردپرس برای شما بهترین آیتم باشد ولی قطعا فروشگاه‌های وردپرسی توانایی رقابت با Nopcommerce را نخواهند داشت. ما با بهره بردن از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه برنامه‌نویسی و طراحی و همچنین تجربه بالا در این زمینه، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز هستیم.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.