English

قالب Nop Brooklyn Responsive Theme

یک قالب با دو سبک طراحی به همراه قابلیت های پیشرفته و همچنین 13 افزونه قدرتمند و کاملا فارسی شده از ویژگی ها این تم زیباست. طراحی زیبای رسپانسیو یک تجربه خرید آنلاین فوق العاده به مشتریان شما ارائه می دهد.
339,000 تومان
100,000 تومان
Manufacturer: nop-template
*
  • ورژن 4.0
    ورژن 4.0
    Not available
  • ورژن 4.2 [+30,000 تومان]
    ورژن 4.2 [+30,000 تومان]
    Not available
+ -

یک قالب با دو سبک به همراه قابلیت های پیشرفته از ویژگی ها تم بروکلین است. مجموعه رنگ از پیش طراحی شده ، امکانات قابل سفارشی سازی به شما کمک می کنند تا نگاه درستی به فروشگاه آنلاین داشته باشید. برای اینکه شما مطمئن شوید که بهترین قابلیت های تجارت الکترونیکی را بدست خواهید آورد، ما سه پلاگین بیشتر به 10 پلاگین پیش فرضی که همراه همه تم های ما ارائه می شود به این تم اضافه نمودیم. طراحی زیبای رسپانسیو یک تجربه خرید آنلاین فوق العاده به مشتریان شما ارائه می دهد. منتظر چی هستی؟ شما همه چیزهایی که برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی رویایی نیاز است را دارید.

دموی انگلیسی از محصول

 

نمای کلی قالب

  

طرح بندی هدر (Header Layout)

شما می توانید یکی از دو هدر از پیش تعریف شده را از قسمت مدیریت تم، انتخاب کنید.

header layout

مگا منو (Mega Menu)

پلاگین ناپ کامرسی مگا منو، یک مگا منو کشویی قدرتمند و منعطف به فروشگاه اینترنتی شما اضافه می کند تا کاربران و مشتریانتان بتوانند به راحتی و بطور مؤثر فروشگاه آنلاینتان را پیمایش کنند.

mega menu

فروش روز (Sale of the day)

یک اسلایدر چرخشی در صفحه اصلی نمایش داده می شود تا همه ی تبلیغات موجود را اطلاع رسانی کند.

sale of the day

 

طرح بندی صفحه توضیحات محصولات (Product Page Layout)

شما می توانید یکی از دو طرح بندی از پیش تعریف شده صفحه محصولات شامل دو مدل "تک ستونه" و "دو ستونه" را از قسمت مدیریت تم، انتخاب کنید.

product page layout

شبکه محصولات (Product Grid)

امکان انتخاب بین نمایش سه یا چهار آیتم در یک سطر در دسترس شماست.

product grid

وبلاگ پیشرفته (Rich Blog)

پلاگین Rich Blog به همراه تم است و به شما کمک می کند محتوای وبلاگ خود را بهتر مدیریت کنید. علاوه بر اینکه می توانید از پست های انتخاب شده وبلاگ خود در صفحه اصلی فروشگاه آنلاینتان استفاده کنید، در وبلاگتان امکان جست و جو داشته باشید تا کاربران بتوانند به مطلبی که مدنظرشان است، راحت تر دسترسی داشته باشند و محتوای وبلاگ خود را در دسته بندی های مختلف سازماندهی کنید و حتی چیزهایی بیش از این...

rich blog

اسلایدر چرخشی (چرخ و فلک) محصولات (Carousel of products)

با پلاگین ناپ کامرسی JCarousel به شما کمک می کند که بدون زحمت یک اسلایدر چرخشی از محصولاتتان بسازید. این پلاگین بیش از 15 منبع پیش فرض برای فراخوانی داده ها دارد (مانند محصولات ویژه، پرفروش ترین ها، تولید کنندگان و ...). خبر خوب این است که شما می توانید به هرتعداد که بخواهید، اسلایدر چرخشی در هر صفحه از فروشگاه آنلاین خود که خواستید، بیفزایید.

JCarousel