English
Pavilion یک تم فروشگاهی حرفه ای در مجموعه ما است. مگا منو قابلیت جستجو و فیلترینگ پیشرفته باعث می شود شما دسته بندی های بزرگی از محصولات را بکار ببرید. نقطه قوت تم روشی است که شما می توانید محصولات را در صفحه نخست سازمان دهی نمایید. شما این آزادی را دارید که دسته بندی محصولات و زیر شاخه های آن و مجموعه ای از محصولات مانند جدید ، فروش ، ویژه ، پر فروش ترین ها را نمایش دهید. مجموعه 13 پلاگین و طراحی واکنش گرا از ویژگی ها بزرگ این قالب است که آنرا جزء بهترین قالب های فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس می نماید.
39,000 تومان
100,000 تومان
Manufacturer: nop-template
*
  • ورژن 4.0
    ورژن 4.0
    Not available
  • ورژن 4.2 [+30,000 تومان]
    ورژن 4.2 [+30,000 تومان]
    Not available
+ -

قالب پاویلون  یک تم فروشگاهی حرفه ای در مجموعه ما است. مگا منو قابلیت جستجو و فیلترینگ پیشرفته باعث می شود شما دسته بندی های بزرگی از محصولات را بکار ببرید. نقطه قوت تم روشی است که شما می توانید محصولات را در صفحه نخست سازمان دهی نمایید. شما این آزادی را دارید که دسته بندی محصولات و زیر شاخه های آن و مجموعه ای از محصولات مانند جدید ، فروش ، ویژه ، پر فروش ترین ها را نمایش دهید. مجموعه 13 پلاگین و طراحی واکنش گرا از ویژگی ها بزرگ این قالب است که آنرا جزء بهترین قالب های فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس می نماید.

دموی انگلیسی از محصول

 نمای کلی قالب

قالب ناپ کامرسpavilion

 

شامل 13 پلاگین بسیار کاربردی که به زبان فارسی ترجمه شده اند

قالب ناپ کامرس venture

Nop Ajax Filters, Nop Anywhere Sliders, Nop JCarousel, Nop Mega Menu, Nop Quick View, Nop Quick Tabs, Nop Ajax Cart, Nop Instant Search, Nop Cloud Zoom, Nop Product Ribbons, Nop Smart Product Collections, Nop Rich Blog, Nop Previous/Next.

 

پلاگین Smart Product Collections:

با پلاگین مجموعه هوشمند محصولات شما می توانید محصولات را در صفحه اصلی فروشگاه آنلاین خود، بهتر مدیریت کنید. این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید دسته بندی محصولات را با زیردسته ها و یا مجموعه ای از محصولات مانند جدید، برای فروش، ویژه و یا پرفروش ترین ها، نمایش دهید

pavilion قالب ناپ کامرس

پلاگین Mega Menu:

 پلاگین ناپ کامرسی مگا منو، یک مگا منو کشویی قدرتمند و منعطف به فروشگاه اینترنتی شما اضافه می کند تا کاربران و مشتریانتان بتوانند به راحتی و بطور مؤثر فروشگاه آنلاینتان را پیمایش کنند.  

پلاگین Rich Blog:

پلاگین Rich Blog به شما کمک می کند محتوای وبلاگ خود را بهتر مدیریت کنید. علاوه بر اینکه می توانید از پست های انتخاب شده وبلاگ خود در صفحه اصلی فروشگاه آنلاینتان استفاده کنید، وبلاگ را جستجو کنید و محتوای وبلاگ خود را در دسته بندی های مختلف سازماندهی کنید، در حال حاضر شما می توانید یک پست وبلاگ برجسته در صفحه دسته بندی وبلاگتان داشته باشید.


پلاگین Instant Search:

حالا شما یک جست و جوی سریعتر دارید که به مشتریان و کاربرانتان کمک می کند که در چند لحظه محصول درست را بیابند. 


پلاگین Ajax Filters:

با این پلاگین مشتریانتان می توانند از بین فیلترهای "قیمت - تولید کننده – مشخصات – ویژگی ها" یکی را انتخاب کنند و محصولات را بصورت مرتب شده بر اساس فیلتر انتخابی مشاهده کنند. این پلاگین با بخش های "دسته بندی ها، تولید کنندگان و فروشندگان" در فروشگاه ناپ کامرسی شما ادغام شده است و از آن ها استفاده می کند. 


پلاگین Home Page Slider:

شما می توانید از بخش مدیریت تم، برای صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی خود یک اسلایدر با عرض کامل (تمام-عرض) انتخاب کنید.